Don´t sing the song she sang

16. října 2009 v 16:04 | Ennie |  Me
"Prrrrrrrrrr?" "Pr pr prprrrrr!" "Prrrr" ..

achjo.. na kompu se to nedá vyjádřit.. ale dnešní hudebka byla fajn :)

Dále: zvolejte třikrát sláva, .. ( " Sláva, sláva, sláva !! " ) protože tento šílený vražedný hrozný studený týden je za náma :)

Z té školy mi už trošku hrabe :)

Poslední dny byly šílené, protože biola + děják.. to nedá nikdy nic dobrého.. a taky že ne :D Ta biola bude snad v pohodě, ale ten děják hrůza .. podle mě tam dala pěkně blbé, neurčité otázky, na které jsou sporné odpovědi.. No s tím La Fayettem a Národním shromážděním mě fakt naštvala a nebyla jsem jediná .. + málo času, že jsem si to ani nestihla zkontrolovat :/

Škola teďka byla hrozná a bez O+P a Anežky + těch ostatních bych to fakt nedala.. Některé lidi tam fakt nechápu.. Jsou takoví, o kterých od určitých zdrojů vím, že mě ( nás ) pomlouvají, ale když se teda s náma nechcou bavit, tak ať se nebaví! A né se pak tvářit jako kdybychom všichni byli jedna velká šťastná třída plná kamarádů ..


Fajn, už na to nebudu myslet..

Bože, kdyby aspoň venku nebylo tak hnusně.

Můj plán na dnešek je absolutně nic nedělat, jsem unavená a bolí mě celé tělo :D Takže to asi skončí u filmu a něčeho ňamy ňamy, když jsi hamy ( :D Četl někdo lekci lásky? doporučuju ) ..

Hou hou.

PS: Dneska mega trapas.. Jdu domů se sluchátky v uších, prší a nikdo kolem mě, tak mě napadne taková bláznivá věc, a sice.. že si zatančím :D Takže jsem celou cestu tancovala a zpívala a užívala si to ..

A pak jsem se otočila.
Ten pán ze mě asi musel mít velkou prču. A ani se mu nedivím..

:D
Mějte se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ms.Ka Ms.Ka | Web | 16. října 2009 v 16:57 | Reagovat

Ahój!
Tu hudebku vá reď hrozně závidím, ale co se dá dělat ;).
A s tou biolou a hlavně dějákem si nic nedělej, kdybys dostala 5 což fakt hodně pochybuju, i tak bys to určo zpravila.
Škola, jo to máš pravdu. No, ale nebýt mě tak se nic neděje, protože jsou se mnou samé potíže, takže jsem z kola venku. O pomlouvání mi ani nemluv, je mi to už úplně jedno, co si oni o nás myslí s tím ať si jdou někam fakt!!

Tebe bolí celé tělo? :-D chudáčku, no to máš asi z toho, že si dala úspěšné výkony v našem oblíbeném předmětě ,,tělesná výchova,, :-P. A že ještě vůbec můžeš tančit, no chtěla bych tě vidět. Á dneska ti to moc slušelo :-) jsem ti to zapoměla říct.

Přeju krásný víkend s Míšou moje malá Š.!

2 ...BejUu°° ...BejUu°° | Web | 16. října 2009 v 18:42 | Reagovat

Na blogu mám to samé, celkem mě štve že si nerozumíme (všichni) tak jako dřív. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama