L...a vzhůru nohama

22. srpna 2009 v 20:09 | Ennie |  Me
Jako já se na to fakt vykašlu. Už je zas půl osmé !

Slíbila jsem si, že přesně o půl sedmé začnu hrát na klavír, ale asi hodinu teď marním čas tím, že vymýšlím důvody, proč na nj fakt, fakt nemůžu hrát. Bože.

No jinak, nešel mi kopmp, a upřímně? Ani mi moc nechyběl.. Prostě tím odpadla řada "povinností" a tak.. Ale jako dostala jsem chuť napsat článek :)

Týjo vůbec si nevzpomínám, kdy jsem tu naposled psala, ale mezitím jsem byla u babičky, pak u Zuzky & Marečka, potom doma, potom přiletěl taťka, potom jsem byla 2 x na koupáku, jednou s Barčou a jednou se Zuzkou .. no a dneska jsem byla na pouti a bylo to naprosto úžasné a dokonalé a boží a chci tam okamžitě jet zas :D Dokonce mě někdo donutil jít na takové to obr kladivo, co si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje :D Joa vyhrála jsem takový magnet :D :D ( Jsem si vytáhla 1 bod, což je nejmenší možný počet bodů jako :D Neštěstí ve hře ... )

Začínají přátele. Jdu se koukat.

Aktualizace 20:04: No a když jsme přijeli domů, tak u nás byla Míša ( tak, o které jsem mluvila v Ov ) s Kristýnkou, takže super :) Potom jsem zametala podlahu v pokoji, která byla celá od pylin ( mmchdm sjem dostala morče. Po jedné šílěné noci plné krvavých Ernieho škrábanců a rozsypaných pylin jsem ho svěřila Zuzce & Marečkovi ) a uklízela ..

Zítra jdem na houby. V úterý jdu kde kadeřnici. Ve středu mám očkování. Ve čtvrtek mám kontrolu v Ově. Tolik k mým plánům x) Jou a ještě e musím sejít s tou mojí nejmilovanější ♥ A zjistit, kdy má v plánu přijet Pepinka x)

Pá, En
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doguška Doguška | Web | 22. srpna 2009 v 20:14 | Reagovat

Ahoj, moc tě prosím.. Dneska mám na blogu rekord v návštěvnosti. Chybí mi posledních pár lidiček do 300 za dnešek .. Prosím klikni na web a přispěj mi jedním človíčkem.. Ráda za cokoliv oplatím.. Děkuji předem :-)

2 Ms.Ka Ms.Ka | Web | 30. srpna 2009 v 4:02 | Reagovat

Nelinko, zdravím tě! Jsem zpátky ;)
Jéjda, klavír na ten jsem úplně zapomněla, já vůbec nehrála. Možná stihnu něco zahrát, aby mě učitelka nezabila :-D. To se Z. a M., koupáky, pouť to muselo být fajn. No jo no je dobře, že sis tak užila:-). No nic pá :-* MT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama