Srpen 2009

L...a vzhůru nohama

22. srpna 2009 v 20:09 | Ennie |  Me
Jako já se na to fakt vykašlu. Už je zas půl osmé !

Slíbila jsem si, že přesně o půl sedmé začnu hrát na klavír, ale asi hodinu teď marním čas tím, že vymýšlím důvody, proč na nj fakt, fakt nemůžu hrát. Bože.

No jinak, nešel mi kopmp, a upřímně? Ani mi moc nechyběl.. Prostě tím odpadla řada "povinností" a tak.. Ale jako dostala jsem chuť napsat článek :)

Týjo vůbec si nevzpomínám, kdy jsem tu naposled psala, ale mezitím jsem byla u babičky, pak u Zuzky & Marečka, potom doma, potom přiletěl taťka, potom jsem byla 2 x na koupáku, jednou s Barčou a jednou se Zuzkou .. no a dneska jsem byla na pouti a bylo to naprosto úžasné a dokonalé a boží a chci tam okamžitě jet zas :D Dokonce mě někdo donutil jít na takové to obr kladivo, co si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje :D Joa vyhrála jsem takový magnet :D :D ( Jsem si vytáhla 1 bod, což je nejmenší možný počet bodů jako :D Neštěstí ve hře ... )

Začínají přátele. Jdu se koukat.

Aktualizace 20:04: No a když jsme přijeli domů, tak u nás byla Míša ( tak, o které jsem mluvila v Ov ) s Kristýnkou, takže super :) Potom jsem zametala podlahu v pokoji, která byla celá od pylin ( mmchdm sjem dostala morče. Po jedné šílěné noci plné krvavých Ernieho škrábanců a rozsypaných pylin jsem ho svěřila Zuzce & Marečkovi ) a uklízela ..

Zítra jdem na houby. V úterý jdu kde kadeřnici. Ve středu mám očkování. Ve čtvrtek mám kontrolu v Ově. Tolik k mým plánům x) Jou a ještě e musím sejít s tou mojí nejmilovanější ♥ A zjistit, kdy má v plánu přijet Pepinka x)

Pá, En

Srpnové plány

7. srpna 2009 v 10:40 | Ennie |  Me
Takže zaprvé lidí → Maďarsko bylo božíí :) Prostě úžasné. Šíleně moc skvělých šílených tobogánů. Mořská pláž a loď. Vlny. Líná řeka ♥ ..

Takže vlastně od soboty jsem doma.. potom jsem byla v neděli u Barůnky, potom jsem nic nedělala :D A potom ve čtvrtek ráno ( do tří ) s Markétkou ♥ Zase nás seřvala číšnice, ať jsme v klidu ( jak máme ve zvyku :D ) .. Ale bylo to něco neopakovatelného, když jsme se viděly po tak strašně dlouhé době :)

Potom asi o půl čtvrté za mnou do Skotnice přijela Pepinka a byly jsme se projít u řeky :D :D Přecházely jsme splav a ona tam normálně ruchla :D :D I s mobilem, peněženkou.. A až po krk :D Takže jsme šly domů, půjčila jsem jí věci a šly jsme spolu nakupovat do Skorotína kolem řeky :D Hej bylo tam normálně auto potopené v řece a nějací lidi se ho snažili vytáhnout :D My jsme měly dost z toho, že kolem nich musíme jít, takže jsme se plížily lesem jak největší trubky :D :D No konec toto :* ♥ Potom u nás byla i Zuzka + M., takže jsme jí v sedm byli doprovodit na bus a potom jsem si ještě povídala se Z., potom jsem i je šla doprovodit na bus a potom jsem šla úplně pozdě spáát :)

jsem měla vytetovaného vilíka, heč :p