Červenec 2009

odjíždím

23. července 2009 v 22:21 | Ennie |  Me
Ahojte všeci! :)
Zítra jedu do Maďarska.. vzhledm k tomu, že je tady taťka jenom necelý týden ASI pojedem k moři až na podzim, takže jsme si teďka vybrali jenom Maďarsko, kam pojedem ješě se známýma.

Pojedu tudyhlec, tak se kdyžtak mrkněte :) Není jisté, na jak dlouho tam jedu. Buď do středy, anebo možná až do soboty a dýl. Na místě se rozhodnu :D

tohle nejsem já ani nikdo známý :D :D Ale co není, může být ;)


Dess 0.2

21. července 2009 v 17:14 | Ennie |  Other
Je tady nový design.
Už to nutně potřebovalo změnu :D :D Začla jsem vlastně zničeho nic a vůbec neměla představu .. a vzniklo z toho tohle..
Spokojenost 100% :D Nééé.. fakt se mi moc líbí :)

Přítel je ten, před kým můžeš přemýšlet nahlas .. že?

21. července 2009 v 12:45 | Ennie |  Me
Cha.
Jsem tu zas :D

Táákže.. prázky .. užívám si je na 110 % :D I když teď ani moc né no :/ Včera jsem celý den nic moc nedělala, jenom jsem k večeru pekla čokoládové croissanky ( mmchdm mňamka ) a pak s tím běžela k Baruu, u které je i její nevlastní sestřenice Zuzka.. No prostě prča :D Hej jsem hrály takovou hru na spojování těl nabo co :D :D Takže Barča měla nos na mém břichu, já ret na Zuzčině hlavě atd.. prostě sranda :D :D

No, každopádně to nejdůležitější je, že ve středu přiletí taťka z Kazachstánu ( alelujá ! ).. takže středa je den velkého ranního pečení. :D Peču Snickersové croissanty, sýrové šneky a pivní preclíky ( mamka se divila, na co chci koupit pivo :D :D ) .. Takže si asi ráno hodně přivstanu no.. Stejně poslední dobou nějak málo spím .. a nemůžu usnout. Do noci se převaluju a myslím na věci, které se staly, které se stanou.. přemýšlím.. Achjo.

jak ňáká hvězda :D

Nechci těě chlapéé :D

19. července 2009 v 12:54 | Ennie |  Me
Jakoo to není fér :(
Venku je hnusně .. pršelo .. já se nudím :D

Jako ale pátek byl skvělý .. byly jsme s holkama na koupáku :D Aww bylo to úžasné :D Ale dalo práci tam dojít v tom vedru :D :D Jinak jsem pak byla ještě s Baruu a s její mamkou na koupáku v Příboře.. jako jsem doma byla pět minut, vlasy mokré, plavky mokré.. Ale teda že kvůli tomu aquazorbingu pojedu ne :D Ale bylo to prasklé :( Tak jsme teda nebyly v tom válci jako minule, ale byly jsme v takové obří průhledné kouli. Jenom doufám, že jsem si neudělala moc trapasů no :D :D Ale bylo to dobré.. ale lepší byl ten válec :)

Jinak ve středu jsem byla na kontrole kvůli rovnátkám. Říkala mi, že mi to ( jako zub ) roste pomalu, takže uvidíme v září, že by mi pojišťovna proplatila nové no. Už si na ně musím dávat pozor o:)Potom jsem měla jít do drogerky pro pár věcí a domů sama busem. A měla jsem si vybrat peníze. Jenže jsem si místo výběru zablokovala kartu no :D :D Jsem si nemohla vzpomenout na ten pin :D Byla jsem úplně v prčicích.. Sama.. bez mobilu .. bez peněz :D Tak jsem se vydala za Markétkou domů :)
Předprázdninový den :) Po vízu já + Maréétka v Kopru :D :D Stalo se nám plno trapasů s těmi našimi VV :D


Čokoládovo - banánové mufiiny

16. července 2009 v 18:59 | Ennie |  Other
Přináším vám recept na mufiiny ze ženy.cz :D
Není to ten recept, podle kterého jsem pekla já, ale nevypadá špatně a já ho určitě vyzkouším ;)


Čokoládové a banánové muffiny

Čokoládovo-banánový muffin

Sladkým pohlazením v podobě chutného muffinu nepohrdne žádný dětský jazýček! Překvapte své malé caparty malou změnou a připravte jim muffiny tentokrát s banány a čokoládou!Hádanka

15. července 2009 v 9:29 | Ennie
Nedávno jsem četal hádanku v Respektu.

Představte si libovolně velký kus papíru. Když ho padesátkrát přeložíte, jak bude vysoký?

(chápete?)

První si zkus tipnout a potom klik na cč.
When love takes over, Yeyeyééé

14. července 2009 v 17:10 | Ennie |  Me
Ahoj lidí :)

Dnešek trávím střídavě opalováním a u telky .. A taky nezřízeným pojídáním všeho, co najdu :D Jako to není féér :D Já když se nudím, tak prostě jím :P Za posledních pět minut jsem snědla tři a půl mořského plodu :D :D ( toho od tebe Pepí :D :D ) ..
A celý den taky vzpomínám :) Na tři dny s Lopinkama :* Nechtěla jsem to tady vypisovat, ale pak jsem se po vzorů Kjů rozhodla pro body :D Takže:

Seznam věcí, na které nikdy nezapomenu

  • Na to, že máme trička s paandoooou :D Všem nám dobře páádnooou :D :D
  • Na videoklip :D :D Po kolikáté jsme ho točili? Po stopadesátépáté ? :D
  • Na pečení pizzy + koláče ( mmchdm ta 1. byla nedopečená a ta druhá připálená.. Ale stejně mi chutnaly :) )
  • Na přecházení Lubiny + na poslední vodní bitvu.. jsem hrozná, já vím
  • Na tu hru s mapou :D " Když to dostane Nela, nesmí si vzít ořech" .. tak fajn no :p
  • Na grilování.. na obchod, kde jsem koupila jedno vajíčko :D :D
  • A spoustu dalšího..
Nikdy nezapomenu!

Jedna neoficiální fotka, která nikdy neměla spatřit světlo netu.. Ale jen abyste věděli, že vždycky nejsme dokonalé :D :D Néé ;)

You can´t play on broken strings

10. července 2009 v 11:51 | Ennie |  Me
Jsem neskutečně šťastná a zamilovaná. :)

Ve tři ke mně přijedou moje lopiny a budou u nás na 3 dny .. bože, já se tak strašně moc těším :) Budem péct, půjdem na zmrzku.. plno dalších věcí + naše tajná akce na Hončáku ;)
Hou hou.


Léto je tady! IKEA

2. července 2009 v 12:25 | Ennie
Ale já tady jako fakt nechtěla psát :D

Ale tak když mě tak prosíte .. o:)

Dneska je úplně n á d h e r n ý den :) Vstala jsem asi v osm ( tolik o mém předsevzetí vstávat co nejpozději .. ) a koukala jsem se na telku. Potom mi taťka dovezl snídani, tak jsem se teda nasnídala. Potom jsem se asi hodinu koupala. Normálně jsem se koupala a začlo tam něco mlátit. Neustále, asi čtvrt hodiny pravidelné "ťuk ťuk ťuk ťuk ..." .. to jsem se úplně bála. Znělo to, jako kdyby to vycházelo ze záchoda :D No nic..

Reklama, kterou IKEA šoupla na ÚAN někdy v půlce dubna :D Od té doby jsem ji tam vídávala 2x týdně :D

Gitchi gitchi goo !!

1. července 2009 v 20:34 | Ennie |  Me


пока !

Jak si užíváte 1. prázdninový den? :)
Já se mám úplně totálně skvěle :D Jako ani si moc nedokážu připustit, že už jsou fakt prázdniny. Mám pocit, jako kdybych v pondělí měla opět nastoupit do školy, a né až někdy za 2 měsíce.

Jsem šťastná. 2 měsíce můžou, ale taky nemusí být dlouhá doba, ale já se budu snažit ji prodloužit co nejvíce. Doufám, že to rychle neuteče.
Bude se mi po vás stýskat. Možná že se nějakým zázrakem dohodnem a uspořádáme třídní sraz, ale nevim nevim :D S těmi, co miluji budu pořád, ti se mně nezbaví :D Takže asi takhle. Vlastně to bude celkem v pohodě .. I když bude divné, každý den nevidět ty známé tváře, každý den se ráno nepotkávat v šatně s Kieu My a denodenně necivět na Han .. Pavlův obličej ( :D to mi chybět fakt nebude ). Nebo prostě jenom občas něco prohodit s holčinama ze třídy a tak :D Jéé, teď jsem se rozepsala :D

Úplně se těším na to všechno, co prožiju ( doufám, že toho bude fakt hodně lidi ! ) .. Jako třeba pondělní nákupy, viď, Pepinko? Bylo to tak strašně fajn :) I když vím, že jím trochu jako prasátko :) :D Pošleš mi pak tu fotku s tím vietnámkem? :D

já jak foukám bublinu :D