Červen 2009

The night before

26. června 2009 v 12:08 | Ennie |  Me
Ahoj :)
Zatímco jste asi všichni ve škole, tak já jsem stihla udělat hoodně věcí :)
Ráno jsem vstala v sedm, a v 7:46 jsme vyjeli s taťkou do Ovy, k doktorovi na kontrolu. Bylo to celkem v klidu, ale pozor - mám přerušenou fototerapii a místo Vitixu mi napsal Vitiskin. ( Kdo neví, tak ať to neřeší ;) ) .. Jako jsem ráda, protože o Vitiskinu jsem toho víc četla na netu, i když doktoři spíš předepisují Vitix. Byla to celkem prča u toho doktora :D Jako on tam měl úplně nahlas puštěný nějaký hip hop, takže jsme se vůbec neslyšeli :D A když se nedíval, tak taťka nenápadně tančil .. Mmm a já jsem se tam chlamala :D No nic :)
Potom jsem byla na odběrech. Zas. Tento měsíc už .. potřetí? :D
Když jsme jeli zpátky, tak jsme vedli děsně zajímavej rozhovor o životě, o životě po životě, o konci světa, o M. Jacksonovi ( upřímnou soustrast ! ) a o Indigových dětech .. Taťka tomu nevěří, ale já jo :) Nechce se mi věřit, že bych mohla ze dne na den prostě .. nebýt, přestat existovat. Potom jsem celou cestu měl celkem špatnou náladu, přemýšlela jsem o vitiligu, o všem kolem toho. Každý nemocný si asi říká "Proč asi já?", ale já si to říkám obzvlášť často.
No jo :/

Jinak výlet .. naprosto úžasný :) Nechce se mi to celé rozepisovat, ale myslím že na to nikdy nezapomenu :D Budem žít dlouho, žé? Jinak děkuji P. za ty písničky v mp4ce :) Bylo to superní :D Jak jsme si spolu zpívaly :D :D Boom boom clap :D Move yout feet :D :D Děkuji :*
Hej jinak jsem na konci úplně umírala vedrem :D Ale to není podstatné :)100 - 90 - 300

23. června 2009 v 13:39 | Ennie |  PhotoRomance
Můj počítač je hajzl.
Zapne se. jenom když on sám chce. Momentálně se mu nechce. Snad ho to přejde :)

Teďka jsem v knihovně a za 10 minut mi začíná klavír .. Takže jenom ve zkratce:

  • Mám celkem dobrou náladu - vzpomínky na LOPSraz + dnešek s P. - nezapomenutelné :) Miluju vás :*
  • Dneska ve škole celkem pohoda .. Bude se mi po vás stýskat přes prázdniny .. No jo, i když samozřejmě ne po všech. Dělá se mi blbě z třídních prasáků, z největších frajerů, co mluví sprostě, a myslí si o sobě, že jsou nevímco ..
  • Uplně se těším na prázky - hej já už to vidím! :) Musíme uspořádat nějaký třídní sraz, 2 měsíce jsou dlouhá doba ;) I když jako k moři pojedem až na podzim, protože taťka v červenci odlítá na 3 měsíce do Kazachstánu :(
No nic, já už musím letět, tak se teda mějte :)

Ennie

Řetězák 0.2

18. června 2009 v 16:07 | Ennie |  Other
Btw.. psala jsem to včera :) Tak je tam třeba napsáno o dnešku, ale byl to včerejšek :D


O čem teď přemýšlíš: O kouzelném kamenu.. Fajn, taky trochu o mobovi :´(
Kde je tvůj mobil: To bych taky ráda věděla ...
Kde obvykle spíš: V posteli :D
Jakou poslední věc jsi jedla: Milku Luflée .. mmchdm mňamka :)
Jakého máš mobilního operátora: Nemám :D Měla jsem T-mobajla :)
Který film jsi viděla naposledy: Hannu Montanu ;)
Cos dělala dnes ráno v osm hodin: Poslouchala Opršalku, jak mluví o tom projektu do zemáku ( kde mmchdm skoro nic nemáme :D )
Znáš slova své oblíbené písničky: Jou :)
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila: Jeden.
Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit: Každý asi ví :/
Kdy naposledy jsi byla zraněná: Dneska, když jsem v hudebce hodila držku :D Ptom jsem málem zakopla, když jsem snášela židli z pódia .. A na závěr o Davidův batoh :D ( Mmchdm ho potom za to zbil :D )
Co máš dělat v plánu v pátek večer: Být v Ově a plánovat sobotu s mými nejdražšími ;)
Je něco, co tě hodně naštve: Jo, je :D
Jakou zmrzlinu máš nejraději: S příchutí Milky :) Joa jinak miluju cokoliv od Leda xD
Už jsi někdy byla na večírku nahá? Ouu.. to fakt né :D
Jméno člověka, který ti teď chybí: Davča :(
Máš jméno podle prarodičů: Nn ( to bych se jmenovala buď Jarmila ne Josefa .. ), díkybohu :D
Kdo tě miluje: Markétka a Kieu My :* :*
Už jsi někdy něco zlomila: Nn
Byla bys raději klukem nebo holkou: Holkou, stoprocentně :)
Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený: Ta blbka v zrcadle :D ( To je původní odpověď z okopčeného řetězáku .. strašně se mi líbí :D )
Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku: 10 milionů .. Pravá láska příjde sama :D
Máš kluka nebo holku: Nn
Chodila bys někdy s starším nebo mladším: S maldším nee, se starším klidně :D
Oblíbené jídlo: Všechny druhy sýrů .. pizza .. lasagne .. saláty .. :)
Máš doma porno: ne :D
Máš narozeniny o prázdninách: Neé ( ale mám je na jaře :) Možná to někdy vyjde na jarňáky :D )


Kouzelný kámen :část V.

17. června 2009 v 17:05 | Ennie |  Kouzelný kámen
Další díl.. už se dostáváme do ke konci :) PS: Nesmějte se :D


I've got so much left to say

17. června 2009 v 16:15 | Ennie |  Me
Ztratila jsem mobil.
Ve škole byla dneska docela sranda, celkem jsem na to zapomněla, ale teď to na mně zas spadlo :/
Ztratila .. zčásti ztratila, zčásti mi ho někdo ukradl.
Cestou z nemocnice jsme se včera s taťkou stavovali v SP a já si měla šaty - žádné kapsy - ale mobil jsem si nikam dát nemohla. Nosila sjem si ho s sebou a když sjem si něco zkoušela, tak jsem ho někam položila a potom jsem si ho vzala. Potom jsem ale byla v New Yorkeru a tam prostě nebylo místo.. Opřela jsem si ho o takovou červenou vystouplou stěnu v kabince a zkoušela si tílko .. A já jsem ho tam zapomněla.
Šla jsem dál, a když už jsem se potřebovala sejít s taťkou, tak jsem si uvědomila, že ho nemám. Odhodila jsem věci, co jsem měla v ruce a letěla do NY. Nebyl tam. Ptala jsem se na pokladnách, ale nenašel se. Prý, když sjem ho zapomněla v kabice, tak to už rovnou můžu vzdát.
Nejradši bych se v tu chvíli zabila a zastřelila. Jako jo, je to jenom mobil, jenom věc, ale platila jsem si ho sama ( po té příhodě se záchodem u minulého mobilu ) a prostě .. Měla jsem tam tolik fotek, tolik videí a důležitých smsek :(
Celá ubrečená jsem lítala po SP a hledala sjem taťku. Naštěstí naši nevyváděli, protože viděli, jak jsem z toho zdrcená, do noci jsem brečela :´(

Ach jo. Prostě to je strašně nefér. Kdybych najěký mobil našla já, tak bych ho vrátila.


Je mi to strašně, strašně líto .. Náladu už mám trochu lepší než včera, ale stejně je to na nic. Že se to muselo stát zrovna teď, když mi všechno tak vychází ..

En

by starlightx

Velký prádlo

13. června 2009 v 19:36 | Ennie |  Me
Všimli jste si, že s překonávám v počtu článků? :D
Mám dobrou náladu. Nemám žádné učení, nemusím cvičit do klavíru, všechny zkoušky i písemky jsou za mnou .. :)
Dneska jsem si po dlouhé ( hodně, hodně dlouhé ) době uklidila v pokoji. Všude jsem si utřela prach, posbírala mrtvolky much ( nějak se přemnožily a jsou fakt všude ) a tak. Byl to fakt velmi namáhavý úklid, ale vím, že mi to tak v pokoji dlouho nevydrží :D Ještě si ho musím vyfotit na památku :D

To byl dobrý čin dnešního dne č. 1. Zadruhé jsem udělala salát k obědu. A pak jsem pekla bublaninu. Nechci se nějak vychvalovat ale .. Je to to nejlepší, co jsem kdy jedla ( od sebe ) . Mňamka. Prostě je úplně ú ú ú ž a s n á. :D Tak. Už jsem to ze sebe dostala :D :D


No nic. Po obědě jsem byla trhat třešně naší sousedce na bublaninu ( dobrý skutek č. 3. druhý byl ten salát ) a potom jsem jenom tak lenošila, nebo občas dělala, že umývám nádobí. Potom přijel Mareček a byli jsme spolu házet kamínky do řeky ( ve dvou letech strašná prča :D ) ..
Potom jsem se rozhodla, že si do compu uložím nějaké fotky z mobilu, takže mám zásobu fotek do článků na dalších dvacet let :D

Kouzelný kámen : část IV.

13. června 2009 v 13:20 | Ennie |  Kouzelný kámen
Po delší době zas jeden díl :)

HM a vše kolem toho ..

12. června 2009 v 22:12 | Ennie |  Me
Poté, co jsem prožila dnešek ( čtvrtletka + tělák ) jsem si zasloužila kapku zábavy, né? Šla jsem s Baruu na Hannu Montanu do Cinestaru ..
To bylo :D :D
První jsme přežili trapasy v buse ( hlasité zvonění záhadně se ukrývajícího mobilu, taška, která skončila o sedadlo dál .. ), jsme se konečně dobatolili ( s aktovkama + mým tělákem ) na ÚAN. Jako cesta tramvají byla v pohodě, protože už to celkem ovládám ( když myslím celkem, tak myslím celkem, Pepó :D ) ..

Ale cestu do Careffouru jsme nemohli najít :D Šli jsme asi 300 metrů takovými echm.. neupravenými uličkami, když jsme konečně dostali dost odvahy se někoho zeptat.. Lhala bych, kdybych řekla, že jsme si nepřipadaly jak nějaké vesničanky poprvé v Ově nebo co :D

Cestu už jsme teda měli, a poté co se mi stal jeden menší trapas ( zakopla jsem a hlasité "doprdele!" jsem zařvala na celé kolo ) jsem si myslela, že už to prostě máme vybrané ( jako takové ty trpasy & slabší chvilky ) .. neměly jsme.
Sorry, I ♥ U

5. června 2009 v 17:58 | Ennie |  Me
Už mi za jde net.
Taťka zastrčil nějaký drátek někam a ono to zas fakčí :)
Před chvilkou jsem se vrátila z Ovy, a jako normálně už máme úplně červené třešně, takže dalších deset minut mám v plánu vypořádat se s tím velkým kýblem. :D

Jako ten net mi kapku zvednul náladu, ale stejně jsem ještě poád nešťastná. To prostě není fér. Strašně se netěším na příští týden. Mám zkoušky. Mám vystoupení na taneční revue (jak se to píše ?). Nechápu fyziku. Fotíme se. Nemám si co vzít na sebe. Jedinou pozitivní zprávou na tom všem je, že už jsme zase o kousíček blíž konci školního roku :)